








| Output Interface | USB/DC, Dual Output |
| Input Interface | usb, Micro USB, TYPE-C |
| Function | Thin, 2 Usb Ports, Rechargeable, Battery Operated, New, Type-c Power Bank, Large Capacity |
| Private Mold | Yes |
| Type | Ultra Slim, High Capacity, PORTABLE, Power Staion, for outdoor, Portable power station |
| Battery Type | Li-Polymer Battery |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YOOBAO |
| Model Number | M4mini |
| Weight | 190g, 190g |
| Socket Standard | For USA/Canada, For Japan, Micro USB |
| Protection | Over-discharging, Short Circuit Protection, Over-charging |
| Output Power | 18W, 15W, 12W, 22.5W |
| Product name | 10000mah Power Bank |
| Support Device | Mobile Phones Devices |
| Features | 2 Input 2 Output |
| Capacity | 10000 MAh |
| Dimension | 78*75*23mm |
| Color | White, Pink, Black, Green |
| MOQ | 1 Pcs |
| Package | Color Box |
| Sample | Available |