Yoobao New Portable Slim Universal Wireless Charging Power Bank W10 10000mah Dual Output Qi Standard








| Capacity: | 9001-10000(mAh), 10000mAh |
| Output Interface: | Double Usb |
| Input Interface: | Lightning, Micro USB |
| Battery Type: | Li-Polymer Battery |
| Place of Origin: | Guangdong, China |
| Brand Name: | YOOBAO, Yoobao |
| Model Number: | W10 |
| Weight: | 235g |
| Is LED Lamp Illumination: | No |
| Supports Solar Energy: | No |
| Dimension: | 153*76*15.5mm |
| Features: | Wireless Charging Power Bank |
| Model: | W10 |
| Color: | Black/White |
| Function: | Wireless Charging |
| USB Port: | Dual USB |
| Support devices: | Smart Phones/ipod/ipad/mp3/mp4/bluetooth |
| Warranty: | 12 Months |