






| Output Interface | Type C, USB/DC, 2 USB |
| Input Interface | usb, TYPE-C |
| Function | Quick Charge Support, Thin, 2 Usb Ports, Rechargeable, Battery Operated, High Speed, Power Charge, PD Charging, Multifunction, New, Two-way Quick Charge, Portable, Type-c Power Bank, Large Capacity, Easy, Fast Charging |
| Private Mold | Yes |
| Type | Ultra Slim, Fast Charging, High Capacity, PORTABLE, Power Staion, 2 in 1 quick charger power bank, for outdoor, Portable power station |
| Battery Type | Li-Polymer Battery |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | YOOBAO |
| Model Number | D20Q |
| Weight | 432g |
| Socket Standard | For USA/Canada, For Japan |
| Protection | Over-discharging, Short Circuit Protection, Over-charging |
| Output Power | 18W, 15W, 12W, 22.5W |
| Support Device | Mobile Phones Devices |
| Quick Charge | PD3.0/QC3.0/SCP |
| Color | Blue,White |
| Type-C Output | DC 5V= 2.4A/9V= 2A/12V= 1.5A |