








| Output Interface | Type C, Double Usb |
| Input Interface | TYPE-C |
| Function | Quick Charge Support |
| Type | Ultra Slim, PORTABLE |
| Battery Type | Li-Polymer Battery |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Yoobao |
| Model Number | D10Q-01 |
| Weight | 0.23KG, 234g (about) |
| Protection | Over-discharging, Short Circuit Protection, Over-charging, Low Tension |
| Features | Fast Charging |
| Socket Type | USB |
| Certification | ce |
| size | 144*65*13mm |
| Battery capacity | 10000mAh |
| Type-C Input | DC 5V 3A/9V 2A/12V 1.5A |
| Type-C Output | DC 5V 3A/9V 2.22A/12V 1.67A |
| USB-A1 Output | DC 4.5V 5A/5V 4.5A/5V 2.4A/9V 2A/12V 1.5A |
| USB-A2 Output | DC 5V 2.4A/9V 2A/12V 1.5A |