Specification item value Output Interface DC, Type C, USB/DC, Double Usb, AC 220V Input Interface TYPE-C Function Quick Charge Support, LED Display, Fashion, Large Capacity, Type-c Power Bank, Rechargeable, PD Charging, With Led Light, Thin, Multifunctio




| Output Interface | DC, Type C, USB/DC, Double Usb, AC 220V |
| Input Interface | TYPE-C |
| Function | Quick Charge Support, LED Display, Fashion, Large Capacity, Type-c Power Bank, Rechargeable, PD Charging, With Led Light, Thin, Multifunction, Flashlight |
| Private Mold | Yes |
| Type | Ultra Slim, Fast Charging, High Capacity, PORTABLE, Power Staion, for outdoor, With Flash Light |
| Battery Type | Other |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Yoobao |
| Model Number | EN200w |
| Weight | 2000g |
| Socket Standard | For USA/Canada, For E.U., For UK, For Brazil, For Japan, Universal |
| Protection | Over-discharging, Short Circuit Protection, Over-charging, Low Tension |
| Output Power | 18W, 65W, 200W |
| Support Device | Fan/laptop/mobile phone |
| LED light | 2w |
| Max Power | 200w |
| Style | Portable |
| Product name | Wireless Charger Power Bank |
| Keywords | Power Bank Portable |
| Colors | Custonmize |
| Application | Outdoor Indoor |
| Usage | Emergency Power Supply |
| Advantage | Private Mold |